Діагностичний центр МІБС м. Київ

Міжнародний інститут біологічних систем працює для Вас з 2008 року. Основним напрямом нашої діяльності є надання високотехнологічної,  доступної медичної допомоги – прийнято понад 1 350 000 пацієнтів.

Результати досліджень проходять контрольну перевірку. Всі Результати досліджень, проведених в наших центрах у Києві та Одесі, не лише проходять обов’язкову контрольну перевірку, а й в режимі реального часу можуть бути відкриті для перегляду нашою координованою телемедичною мережею. Це дозволяє кільком нашим спеціалістам одразу оцінити кожне дослідження, що забезпечує найвищу точність діагностики. Всі наші процеси контролюються відділом контролю якості та етики.

Якщо є проблема  – ми її знайдемо. У нашому діагностичному центрі встановлене наступне обладнання: 

  • Сучасний МРТ-томограф відомої компанії SIEMENS, що працює при напруженості магнітного поля 1.5 Тесла та оснащений унікальним програмним забезпеченням для найточніших досліджень. 
  • Передовий 64-зрізовий комп’ютерний томограф, який відтворює зображення високої чіткості, дозволяючи отримати деталізовану інформацію про стан органів та тканин.
  • УЗД апарат експертного класу – Siemens Acuson NX3 Elite, що використовує найновітніші технології для проведення точних і якісних ультразвукових досліджень.

Результати вашого дослідження завжди доступні для Вас та Вашого лікаря. Ми не знищуємо, а зберігаємо результати в електронному вигляді, та на прохання лікаря або пацієнта можемо передати їх в будь-яку точку світу.

  1. Вільний інтернет в центрі, зручна парковка на території лікарні.
  2. Система лояльності при повторних візитах