Увага! Деякі дослідження потребують спеціальну підготовку: особливості відвідування.

Ціни на обстеження суглобів в Києві

МРТ СУГЛОБІВ
ПослугаЦіна, грнЗапис
Магнітно-резонансна томографія плечового суглоба (один суглоб)2 200-00
Магнітно-резонансна томографія колінного суглоба (один суглоб)2 200-00
Магнітно-резонансна томографія променево-запясного суглоба та проксимального відділу кисті (зап'ястя)2 200-00
Магнітно-резонансна томографія дистального відділу кисті (п'ясток та фаланги)2 200-00
Магнітно-резонансна томографія гомілковостопного суглоба2 200-00
Магнітно-резонансна томографія дистального відділу стопи (плесна та фаланги)2 200-00
Магнітно-резонансна томографія кульшових суглобів2 200-00
Магнітно-резонансна томографія ліктьового суглоба2 200-00

Особливості відвідування

Більшість обстежень не вимагають попередньої підготовки. Але до деяких обстежень потрібно, наприклад, не їсти. Прочитайте уважно опис обстеження на сайті або уточніть по телефону.

Головне обмеження МРТ – наявність металевих імплантантів в тілі або в деталях одягу. З кардіостимулятором обстеження пройти теж не вийде. У нас в клініках томографи, в які людина заїжджає до пояса. Тому серйозним обмеженням стане клаустрофобія. Також томографи в наших центрах не зможуть підняти людину важче 120 кілограм.

Для обстеження вам буде потрібно взяти з собою тільки паспорт.

 Так, можна пройти профілактичне дослідження без направлення лікаря. 

За стандартом МІБС результати медичного дослідження оформляються висновком на паперовому носії з реєстрацією (записом) даних дослідження і видачею знімків НА ДИСКУ. Реєстрація (запис) даних медичного дослідження на іншому носії (плівка, USB-флеш-носій) або повторна реєстрація даних медичного дослідження на диску є самостійними медичними послугами і оплачуються додатково за встановленими цінами (тарифами).

МРТ суглобів в Києві

Основний метод в сучасній діагностиці травматичних пошкоджень, дегенеративних, запальних і пухлинних захворювань і суглобів, і оточуючих м'яких тканин. Це єдиний неінвазивний метод візуалізації мягкотканного компонента суглоба: сухожиль, зв'язок, менісків, хряща, навколосуглобових сумок.

Дослідження суглобів за допомогою магнітно-резонансної томографії унікально. Воно дає можливість побачити і оцінити не тільки кісткові структури, доступні також для рентгенівських методик, а й дрібні структурні елементи нашого тіла, такі як, наприклад, волокна сухожиль або окремі м'язові пучки, зв'язковий апарат суглоба, меніски, суглобові губи, стан хрящової тканини і т.д.

Жоден інший метод променевої діагностики не дає такої контрастності різних тканин і структур, що в свою чергу дозволяє побачити навіть мінімальні патологічні зміни. При цьому на пацієнта не виявляється ніякого шкідливого впливу.

За своєю інформативності метод МР оцінки патологічних процесів можна порівняти тільки з інвазивної методикою - артроскопією.

Основними показаннями до дослідження служать:

 • передувала травма суглоба;
 • больові відчуття в проекції суглоба;
 • почервоніння, обмеження руху і / або слабкість та ін.

У наших центрах проводяться МР дослідження скронево-нижньощелепного, плечового, ліктьового, колінного, тазостегнового, гомілковостопного суглобів, дослідження суглобів стопи і кисті.

МРТ суглобів, як метод діагностики, дозволяє виявити:

 • - різні види травматичних ушкоджень (включаючи спортивну травму), такі як розтягування, контузії м'язів і кісткової тканини, ушкодження сухожиль з деталізацією за ступенями ушкодження;
 • Розрив заднього рогу внутрішнього меніска по Stoller, III а ступінь.
 • Розрив суглобової губи тазостегнового суглоба.
 • - варіанти дегенеративних змін;
 • Початкові прояви деформуючого артрозу тазостегнового суглоба у вигляді стоншування гиалинового хряща.
 • -запальний процес на ранніх стадіях, (не обумовлених при класичному рентгенівському дослідженні), такі як артрити різної етіології, асептичні некрози і т.д .;
 • Друга стадія асептичного некрозу головки великогомілкової кістки лінійна периферична зона гіпоінтенсівного сигналу на Т1 ВІ в субхондральних відділах головки стегнової кістки.
 • - вроджені патології;
 • - хондропатії;
 • - пухлинні процеси кісток і м'яких тканин в проекції суглобів.
 • - вроджені патології;

МРТ дослідження суглобів не вимагають якої-небудь спеціальної попередньої підготовки, проводяться, як правило, без застосування контрастної речовини, неінвазивні.