МРТ Хребта в Києві

Увага! Деякі дослідження потребують спеціальну підготовку: особливості відвідування.

Ціни на МРТ хребта в Києві

МРТ Хребта
ПослугаЦіна, грнЗапис
Магнітно-резонансна томографія шийного відділу хребта1 750-00
Магнітно-резонансна томографія грудного відділу хребта1 750-00
Магнітно-резонансна томографія попереково-крижового відділу хребта1 750-00
Магнітно-резонансна томографія крижово-куприкового відділу хребта1 750-00
Магнітно-резонансна томографія скринінг хребта (оглядово)2 750-00
Магнітно-резонансна томографія скринінг хребта та крижово-клубових сполучень "Ревматологічний"3 100-00
Магнітно-резонансна томографія сакроілеальних (крижово-клубових) зчленувань1 750-00

Особливості відвідування

Більшість обстежень не вимагають попередньої підготовки. Але до деяких обстежень потрібно, наприклад, не їсти. Прочитайте уважно опис обстеження на сайті або уточніть по телефону.

Головне обмеження МРТ – наявність металевих імплантантів в тілі або в деталях одягу. З кардіостимулятором обстеження пройти теж не вийде. У нас в клініках томографи, в які людина заїжджає до пояса. Тому серйозним обмеженням стане клаустрофобія. Також томографи в наших центрах не зможуть підняти людину важче 120 кілограм.

Для обстеження вам буде потрібно взяти з собою тільки паспорт.

 Так, можна пройти профілактичне дослідження без направлення лікаря. 

За стандартом МІБС результати медичного дослідження оформляються висновком на паперовому носії з реєстрацією (записом) даних дослідження і видачею знімків НА ДИСКУ. Реєстрація (запис) даних медичного дослідження на іншому носії (плівка, USB-флеш-носій) або повторна реєстрація даних медичного дослідження на диску є самостійними медичними послугами і оплачуються додатково за встановленими цінами (тарифами).

В якому випадку потрібно робити МРТ хребта?

МРТ хребта. Поняття остеохондроз увійшло в наше повсякденне життя давно. В тій чи іншій формі це захворювання вражає кожної людини. Друга половина життя безлічі людей ускладнюється появою болів в області хребта, найчастіше в шийному чи поперековому відділі. У деяких випадках ці болі носять вельми виражений характер, завдаючи масу незручностей, а іноді навіть ведуть до знерухомлення та інвалідності. Багато фахівців вважають цю недугу наслідком постійної вертикального навантаження на хребет.

Найбільше при цьому страждають міжхребцеві хрящові диски. Вони складаються з пружною сполучної тканини, що приймає і пом'якшувальною, поштовхи і вертикальні навантаження. Поруч із задніми краями дисків розташований спинний мозок, нервові стовбури, що виходить з неї. Порушення в міжхребцевих дисках призводять до подразнення цих нервових структур, до появи дискомфорту, «у відповідь» болю.

Як же розпізнати, який саме міжхребцевий диск вражений, і в якій стадії знаходиться процес розвитку патологічних змін? Адже від цієї інформації безпосередньо залежить тактика необхідного лікування. На сьогоднішній день найбільш інформативним діагностичним методом в подібній ситуації у всьому світі визнана МРТ.Крім остеохондрозу існує маса інших патологічних станів хребта і розташованих поруч утворень (запальні і пухлинні захворювання, травматичні ушкодження хребців і вмісту хребетного каналу і ін.). Більшість з таких захворювань на етапі діагностики також вимагають проведення МРТ (знімки - МРТ шийного [верхніх] і поперекового [нижніх] відділів хребта).