МРТ Хребта в Києві

Увага! Деякі дослідження потребують спеціальну підготовку: особливості відвідування.

Ціни на МРТ хребта в Києві

Магнітно-резонансна томографія краниовертебрального переходу1 250 грн
Магнітно-резонансна томографія шийного відділу хребта1 250 грн
Магнітно-резонансна томографія грудного відділу хребта1 250 грн
Магнітно-резонансна томографія попереково-крижового відділу хребта1 250 грн
МРТ попереково-крижового відділу хребта з куприкоми1 800 грн
Магнітно-резонансна ангіографія шийного відділу хребта1 250 грн
Магнітно-резонансна томографія сакроілеального зчленувань1 250 грн

Особливості відвідування

Більшість обстежень не вимагають попередньої підготовки. Але до деяких обстежень потрібно, наприклад, не їсти. Прочитайте уважно опис обстеження на сайті або уточніть по телефону.

Головне обмеження МРТ – наявність металевих імплантантів в тілі або в деталях одягу. З кардіостимулятором обстеження пройти теж не вийде. У нас в клініках томографи, в які людина заїжджає до пояса. Тому серйозним обмеженням стане клаустрофобія. Також томографи в наших центрах не зможуть підняти людину важче 120 кілограм.

Для обстеження вам буде потрібно взяти з собою тільки паспорт.

 Так, можна пройти профілактичне дослідження без направлення лікаря. 

За стандартом МІБС результати медичного дослідження оформляються висновком на паперовому носії з реєстрацією (записом) даних дослідження і видачею знімків НА ДИСКУ. Реєстрація (запис) даних медичного дослідження на іншому носії (плівка, USB-флеш-носій) або повторна реєстрація даних медичного дослідження на диску є самостійними медичними послугами і оплачуються додатково за встановленими цінами (тарифами).

В якому випадку потрібно робити МРТ хребта?

МРТ хребта. Поняття остеохондроз увійшло в наше повсякденне життя давно. В тій чи іншій формі це захворювання вражає кожної людини. Друга половина життя безлічі людей ускладнюється появою болів в області хребта, найчастіше в шийному чи поперековому відділі. У деяких випадках ці болі носять вельми виражений характер, завдаючи масу незручностей, а іноді навіть ведуть до знерухомлення та інвалідності. Багато фахівців вважають цю недугу наслідком постійної вертикального навантаження на хребет.

Найбільше при цьому страждають міжхребцеві хрящові диски. Вони складаються з пружною сполучної тканини, що приймає і пом'якшувальною, поштовхи і вертикальні навантаження. Поруч із задніми краями дисків розташований спинний мозок, нервові стовбури, що виходить з неї. Порушення в міжхребцевих дисках призводять до подразнення цих нервових структур, до появи дискомфорту, «у відповідь» болю.

Як же розпізнати, який саме міжхребцевий диск вражений, і в якій стадії знаходиться процес розвитку патологічних змін? Адже від цієї інформації безпосередньо залежить тактика необхідного лікування. На сьогоднішній день найбільш інформативним діагностичним методом в подібній ситуації у всьому світі визнана МРТ.Крім остеохондрозу існує маса інших патологічних станів хребта і розташованих поруч утворень (запальні і пухлинні захворювання, травматичні ушкодження хребців і вмісту хребетного каналу і ін.). Більшість з таких захворювань на етапі діагностики також вимагають проведення МРТ (знімки - МРТ шийного [верхніх] і поперекового [нижніх] відділів хребта).