МРТ голови в Києві

За стандартом МІБС результати медичного дослідження оформляються висновком на паперовому носії з реєстрацією (записом) даних дослідження і видачею знімків НА ДИСКУ. Реєстрація (запис) даних медичного дослідження на іншому носії (плівка, USB-флеш-носій) або повторна реєстрація даних медичного дослідження на диску є самостійними медичними послугами і оплачуються додатково за встановленими цінами (тарифами).

Увага! Деякі дослідження потребують спеціальну підготовку: особливості відвідування.

Ціни на обстеження голови і головного мозку в Києві

МРТ Голови
ПослугаЦіна, грнЗапис
Магнітно-резонансна томографія головного мозку1 850-00
Магнітно-резонансна томографія гіпофіза1 850-00
Магнітно-резонансна томографія області очних орбіт та зорових нервів1 850-00
Магнітно-резонансна томографія області приносових пазух та порожнини носа1 850-00
Магнітно-резонансна томографія мосто-можечкового кута, середнє та внутрішнє вухо зі слуховим нервом1 850-00
Магнітно-резонансна томографія головного мозку при епілепсії 2 550-00
Магнітно-резонансна томографія головного мозку і кута мосто-мозжечкового2 400-00
Магнітно-резонансна томографія головного мозку при розсіяному склерозі2 050-00

Особливості відвідування

Більшість обстежень не вимагають попередньої підготовки. Але до деяких обстежень потрібно, наприклад, не їсти. Прочитайте уважно опис обстеження на сайті або уточніть по телефону.

Головне обмеження МРТ – наявність металевих імплантантів в тілі або в деталях одягу. З кардіостимулятором обстеження пройти теж не вийде. У нас в клініках томографи, в які людина заїжджає до пояса. Тому серйозним обмеженням стане клаустрофобія. Також томографи в наших центрах не зможуть підняти людину важче 120 кілограм.

Для обстеження вам буде потрібно взяти з собою тільки паспорт.

 Так, можна пройти профілактичне дослідження без направлення лікаря. 

МРТ голови в Києві

МР-томографія головного мозку проводиться з метою виключити найнебезпечніші причини головного болю - пухлини головного мозку, осередкові освіти, порушення стану лікворної системи, запальні і демієлінізуючі зміни.

Метод дозволяє виявити і детально оцінити аномалії розвитку головного мозку, різні порушення мозкового кровообігу, травматичні зміни головного мозку, дегенеративні процеси. Спеціальна програма (МР-ангіографія без введення контрастної речовини) дозволяє оцінити головні артерії головного мозку і виключити їх захворювання, небезпечні для життя і здоров'я.

Спеціальні програми для прицільного дослідження гіпофіза і орбіт дозволяють виявити мінімальні патологічні зміни цих структур.

Найчастіша скарга пацієнтів - головний біль. МР-томографія головного мозку проводиться з метою виключити найнебезпечніші причини головного болю - пухлини головного мозку, осередкові освіти, порушення стану лікворної системи, запальні і демієлінізуючі зміни. Метод дозволяє виявити і детально оцінити аномалії розвитку головного мозку, різні порушення мозкового кровообігу, травматичні зміни головного мозку, дегенеративні процеси. Спеціальна програма (МР-ангіографія без введення контрастної речовини) дозволяє оцінити головні артерії головного мозку і виключити їх захворювання, небезпечні для життя і здоров'я.

Застосування контрастного дослідження головного мозку допомагає не тільки уточнити і деталізувати виявлені патологічні зміни, а й у ряді випадків виявити патологію, яка не визначалась при стандартному дослідженні.

Зараз в арсеналі наших лікарів є сучасні, більш складні методики для оцінки не тільки структури, але і функції головного мозку (дифузія, перфузія, трактографія, спектроскопія). Рішення про необхідність їх застосування приймає Ваш лікуючий лікар або фахівець МРТ.

Можливості високопольні МРТ головного мозку

Нервова система людини завжди була найбільш тонко організованою матерією на землі і зараз важко уявити, що ще на початку цього століття арсенал невропатолога складався з горезвісного молоточка і голки для перевірки чутливості, і ці нехитрі інструменти в поєднанні з досвідом лікаря допомагали поставити діагноз! Сьогоднішня медицина не розлучається зі старими помічниками. Однак атрибутом неврологічної діагностики стало сучасне обладнання, що дозволяє «промацати» самі «глубинні» головного мозку.В даний час існує декілька видів томографічного, тобто пошарового дослідження головного мозку: комп'ютерна томографія (КТ), позитронно-емісійна томографія (ПЕТ) і магнітно-резонансна томографія (МРТ), яка зовсім недавно стала стандартним методом дослідження нервової системи людини.

МРТ головного мозку або магнітно-резонансна томографія мозку - метод отримання зображень без використання рентгенівських променів і радіації. Пацієнта поміщають в сильне магнітне поле, що призводить до того, що всі атоми водню в тілі шикуються паралельно напрямку магнітного поля. У цей момент апарат посилає електромагнітний сигнал перпендикулярно основному магнітному полю. Атоми водню, що мають однакову з сигналом частоту, «збуджуються» і генерують свій сигнал, який вловлюється апаратом. Різні види тканин (кістки, м'язи, судини і т.д.) мають різну кількість атомів водню і тому вони генерують сигнал з різними характеристиками. МРТ томограф розпізнає ці сигнали, дешифрує їх і будує зображення.

Магнітно-резонансна томографія проводиться в різних площинах, що дозволяє отримувати не тільки аксіальні, але і фронтальні, саггитальний і навіть косі зрізи. Що особливо важливо, томографія абсолютно нешкідлива,

так як дослідження не пов'язане з опроміненням. Завдяки вищевикладеним перевагам, саме з МРТ рекомендується почати дослідження головного мозку при більшості хронічних і ряді гострих уражень. МРТ головного мозку призначають при різних захворюваннях: наприклад при вроджених аномаліях, патології турецького сідла, гіпофіза, орбіт і ін.