Увага! Деякі дослідження потребують спеціальну підготовку: особливості відвідування.

Ціни на обстеження черевної порожнини та заочеревинного простору в Києві

МРТ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ та ЗАочеревинного простору
ПослугаЦіна, грнЗапис
Магнітно-резонансна томографія органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)2 900-00
Магнітно-резонансна томографія органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур,підшлункова залоза, селезінка) + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія)3 200-00
Магнітно-резонансна томографія органів заочеревинного простору (нирки та наднирники)2 900-00
Магнітно-резонансна томографія органів черевної порожнини та заочеревинного простору 3 800-00
Магнітно-резонансна томографія органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) та заочеревинного простору + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія)4 050-00

Особливості відвідування

Більшість обстежень не вимагають попередньої підготовки. Але до деяких обстежень потрібно, наприклад, не їсти. Прочитайте уважно опис обстеження на сайті або уточніть по телефону.

Головне обмеження МРТ – наявність металевих імплантантів в тілі або в деталях одягу. З кардіостимулятором обстеження пройти теж не вийде. У нас в клініках томографи, в які людина заїжджає до пояса. Тому серйозним обмеженням стане клаустрофобія. Також томографи в наших центрах не зможуть підняти людину важче 120 кілограм.

Для обстеження вам буде потрібно взяти з собою тільки паспорт.

 Так, можна пройти профілактичне дослідження без направлення лікаря. 

За стандартом МІБС результати медичного дослідження оформляються висновком на паперовому носії з реєстрацією (записом) даних дослідження і видачею знімків НА ДИСКУ. Реєстрація (запис) даних медичного дослідження на іншому носії (плівка, USB-флеш-носій) або повторна реєстрація даних медичного дослідження на диску є самостійними медичними послугами і оплачуються додатково за встановленими цінами (тарифами).

МРТ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ЗАОЧЕРЕВИННОГО ПРОСТОРУ

Незважаючи на значну кількість діагностичних методів, що існують для дослідження стану легень, серця, печінки, нирок, шлунка, кишечника, жовчного міхура та підшлункової залози, МРТ часто виявляється необхідним, а іноді - єдиним ефективним способом отримання цінної інформації про структуру та функції органів грудної та черевної порожнин. Наприклад, не існує жодного порівнянного по інформативності з МРТ методу дослідження стану розташованих за грудиною структур (вилочкової залози, лімфатичних вузлів, в деяких ситуаціях - серця і його судин). В інших випадках, коли є протипоказання до застосування традиційних діагностичних прийомів, МРТ також може виявитися єдиним ефективним діагностичним методом.

Ми можемо, наприклад, отримати зображення печінки, жовчних проток і жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок - і все це протягом одного діагностичного сеансу. Ефективність МРТ в таких ситуаціях безпосередньо залежить від складності поставленого завдання: наприклад, немає сенсу шукати за допомогою МРТ камені в жовчному міхурі, якщо це можна зробити за допомогою ультразвукового дослідження. Але ось виключити наявність таких каменів в жовчних протоках - це завдання вже для МР-холангиографии. Є й аспекти неминучих обмежень, властивих будь-якому діагностичного дослідження, в тому числі, МРТ. Жоден лікар не стане направляти пацієнта з передбачуваної виразкою шлунка на МРТ, так як це не дасть однозначних результатів.

Такі особливості МРТ. Точно так же недоцільним буде розшукувати на МРТ можливий пухлинний осередок, наприклад, в різних відділах кишечника. А ось точно визначити, чи поширився пухлинний процес на розташовані поруч лімфатичні вузли, органи і тканини - це завдання як раз для МРТ (знімки - МРТ печінки [верхній] і жовчних проток [нижній]).