Увага! Деякі обстеження потребують додаткової підготовки: особливості відвідування.

Особенности проведения КТ

Большинство обследований не требуют предварительной подготовки. Но для некоторых обследований нужно, например, не есть. Прочитайте внимательно описание обследования на сайте или уточните по телефону.

Главное ограничение МРТ — наличие металлических имплантантов в теле или в деталях одежды. С кардиостимулятором обследование пройти тоже не получится. У нас в клиниках томографы, в которые человек заезжает до пояса. Поэтому серьёзным ограничением станет клаустрофобия. Томографы в наших центрах не смогут поднять человека тяжелее 127 килограмм.

Для обследования вам потребуется взять с собой только паспорт.

Да, можно пройти профилактическое исследование без направления врача. 

По стандартам МИБС результаты медицинских исследований оформляются выводом на бумажном носителе с регистрацией (записью) данных исследований и выдачей снимков НА ДИСКЕ. Регистрация (запись) данных медицинского исследования на ином носителе (пленка, USB-флэш носитель) или повторная регистрация данных медицинского исследования, является отдельной услугой и оплачивается дополнительно согласно ценам и тарифам медицинского учреждения.

Що таке КТ?

Комп'ютерна томографія (КТ) - це один із сучасних методів діагностики різних захворювань, при якому відсутній контакт з поверхнею шкіри пацієнта. В основі методу КТ лежить дія рентгенівських променів.

Під час дослідження пацієнт лежить нерухомо. Рентгенівський промінь направляєтся комп'ютером і обертається навколо нього, просвічуючи тіло з різних сторін. Рентгенівські знімки виконуються з різних ракурсів, з них складається єдина картина. За лічені секунди комп'ютер обробляє інформацію тисяч знімків. Зображення на цих знімках робляться з різних поперечних зрізів тіла, з кроком в сантиметр або міліметр. Потім високоточне детальне зображення роздруковують. Для деяких ситуацій, наприклад, коли планується складна операція, отриману інформацію переводять в тривимірне зображення (3D).

Так само, як і на рентгенівських знімках, кістки і структури, в яких міститься кальцій, видно в білому кольорі; м'які тканини (наприклад, серце) - у відтінках сірого; а тканини, близькі по щільності до повітря (як, наприклад, легені, кишечник) відображаються чорним кольором. Завдяки суперсучасній комп'ютерній техніці сеанс комп'ютерної томографії проводиться настільки швидко, що навіть немовлятам і дітям молодшого віку не треба робити наркоз або вводити заспокійливі препарати (седація), щоб вони спокійно лежали.